Od zawsze uwielbiałam malować paznokcie. Na wszystkie kolory, od niebieskiego, przez czarny do.. wszystkich odcieni różu. Ten odcień najlepiej przypadł mi do gustu. Uwielbiam ubierać się w pastelowe, ciepłe kolory. A ten lakier idealnie się z większością komponuje.
(lakier RIMMEL London, odcień 247 - rossmann)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz