znaleźć pracę.

wtorek, 13 maja 2014

Be beautiful. Lakier tygodnia

Od zawsze uwielbiałam malować paznokcie. Na wszystkie kolory, od niebieskiego, przez czarny do.. wszystkich odcieni różu. Ten odcień najlepiej przypadł mi do gustu. Uwielbiam ubierać się w pastelowe, ciepłe kolory. A ten lakier idealnie się z większością komponuje.

(lakier RIMMEL London, odcień 247 - rossmann)

Brak komentarzy: