Chciałam się z Wami podzielić kosmetykami, które testowałam i bez zwątpienia mogę Wam polecić.
Od paru miesięcy przeglądam katalogi AVON, wiele razy słyszałam pozytywne opinie o tych kosmetykach.
Kilka razy zdecydowałam się coś zamówić i muszę przyznać, że spełniły moje oczekiwania. Całość pokażę wam w kolejnych wpisach, a teraz chciałam Wam pokazać kremy, których używam na noc, aby nie wysuszać skóry. Miesiąc temu zamówiłam zestaw 'AVON naturals' z wyciągiem z ogórka. Sprawdził się, moja skóra całą noc była nawilżona, a żel którego używałam przed idealnie oczyścił skórę. 2-3 razy w tygodniu nakładałam maseczkę na 20 minut. Ogólnie jestem zadowolona z tego zakupu, jednak na dłuższą metę nie spełnił moich oczekiwań. Po trzech tygodniach moja skóra zaczęła się przesuszać. Możliwe, że ogórek ma właściwości wysuszające. Ale każda skóra jest inna i może u Was, ten zestaw w pełni się sprawdzi.
od lewej : tonik/żel , maseczka, krem (w promocji AVON każdy po 7zł)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz