znaleźć pracę.

środa, 14 maja 2014

Be beautiful. Usta ♥

Na rynku jest mnóstwo różnych kosmetyków do pielęgnacji ust. Moje ulubione szminki, to szminki ochronne. A te które najbardziej polubiłam to: 1,3,5 i 6  
Jednak myślę, że klasyczną czerwoną szminką, żadna z nas by nie pogardziła.
Teraz posiadam tę z AVON, (ok. 17zł)

Ostatnio w katalogu AVON, moją uwagę przykuł błyszczyk, bardzo delikatny, jasny, czyli taki jak lubię. 
Wypróbowałam i ...
                      kilka sekund po nałożeniu zaczął dziwnie mrowić. Podobno powiększa  usta, czego                                                       jednak nie zauważyłam. Ale ładnie wygląda, pachnie jak i ..smakuje. ;)


Brak komentarzy: