Najważniejsze to pozytywne myślenie, wsparcie ze strony bliskich i motywacja.
Znalazłam kilka cytatów, któymi chciałabym się z Wami podzielić.
„Skoro człowiek przesypia prawie jedną trzecią swego życia, to powinien starać się maksymalnie wykorzystać nieliczne godziny, kiedy to nie leży bez świadomości. Jak najwięcej zrobić, jak najwięcej przeczytać, jak najwięcej się nauczyć i jak najwięcej pojąć z tego świata, na którym jest tylko gościem. I jak najwięcej dać temu światu…”. Małgorzata Musierowicz
''Ten kto myśli, że może i potrafi – może i potrafi. Ten kto myśli, że nie może i nie potrafi – nie może i nie potrafi. To bezwzględne, bezdyskusyjne prawo”. Pablo Picasso
„Co byś zrobił/w co zaangażowałbyś się bez wahania, gdybyś wiedział, że nie poniesiesz porażki?”.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz