Od dawna lubiłam przeglądać lifestylowe blogi innych dziewczyn.
Można powiedzieć, że w pewnym momencie się od nich uzależniłam.
Czytanie tego po prostu sprawiało mi przyjemność.W pewnym momencie pomyślałam, że może fajnie byłoby samej coś takiego robić. Długo nad tym myślałam. W głowie było pełno obaw. Czy w ogóle możne mi się udać? Czy dam sobie radę? Czy faktycznie jest to dla mnie. Ale przecież... jeśli nie spróbuję to się nie dowiem. 6 maja zdecydowałam się w końcu założyć swojego bloga. Mam zamiar dzielić się z Wami ciekawostkami ze świata mody, urody i wielu innych. Mam nadzieję, że z czasem nabiorę wprawy w pisaniu i że przełamię strach, który gdzieś tam mi nadal towarzyszy. ;)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz