Wakacje już za niecałe 2 miesiące. Każda z Nas na lato chce wyglądać jak najlepiej, ale to nie takie proste.. ćwiczenia, dieta, wyrzeczenia.. mi jakoś średnio to idzie. Zostało Nam już bardzo mało czasu i jeśli chcemy zrzucić kilka kilo to najwyższa pora, bo zaraz może być za późno. Przydałaby się jakaś motywacja! :)
Lubię oglądać zdjęcia motywujące mnie do ćwiczeń, zazdroszczę że inne dziewczyny wytrwały i mają swoją wymarzoną sylwetkę i od razu mam ochotę zacząć ćwiczyć.
KONIEC - jutro zaczynam! (y)
A teraz, duuuuuża dawka motywacji!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz