Cześć. Zastanawiałam się nad tematem kolejnego posta. Z racji tego że robi się coraz cieplej i niejedna z nas zastanawia się właśnie jakie buty upolować, postanowiłam poszperać w necie i znaleźć idealne buty.
Wybór jest ogromny. Baleriny, sandałki, szpilki, czółenka... co wybrać? W pierrwszej części postów o butach postanowiłam pokazać wam baletki. Akurat tym razem przeglądałam stronę deezee.pl i to z niej będą wszystkie te buty.
Na początek.
Cudowne moim zdaniem balerinki z siateczki.
link do sklepu
link do sklepu
Bardzo popularne w tym sezonie
link
klik
link
klik
sandałki
link
link do butów
kolejna część o butach niedługo :*
Do zobaczenia :)








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz